Drošas braukšanas poligons

MĒS TICAM, KA ARĪ NOPIETNAS LIETAS VAR APGŪT AR PRIEKU UN AZARTU! Eksperimentē un mācies drošu braukšanu kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni – tas ir pavisam cits piedzīvojums!

Latvijā vienīgais poligons drošai braukšanai ar četrām īpaši veidotām trasēm, kurās tiek stimulēti ekstremāli apstākļi ceļu satiksmē – sānslīde, akvaplanēšana, negaidīti šķēršļi, u.c.

Drošas braukšanas apmācības

Pamata kurss

Kodolīgs apkopojums drošas braukšanas automašīnas vadīšanā uz dažādiem brauktuves segumiem. Nodarbība notiek grupā no 4-6 cilvēkiem

120 €
Eksperta kurss

Eksperta kursa laikā tiek izmantoti pilnīgi visi “333” drošas braukšanas poligona laukumi, apgūstot padziļinātas zināšanas un auto vadīšanas prasmes ekstremālās situācijās. Nodarbība notiek grupā no 4 līdz 6 cilvēkiem

160 €
Individuālais kurss

Šis ir ekskluzīvs “333” drošas braukšanas poligona pakalpojums. Nekādas audzēkņu grupas – viss poligons būs Tavā rīcībā, un līdzās profesionāls, zinošs instruktors, kurš konsultēs, kā apgūt drošas braukšanas prasmes

180 €
Jauno autovadītāju kurss

Īpaši izstrādāts drošas braukšanas kurss ikvienam jaunajam autovadītājam vecumā no 16 gadiem, kas vēl tikai mācās vadīt automašīnu vai tikko ieguvis autovadītāja apliecību

150 €
Ziemas braukšanas kurss

Apmācību kurss, kas ietver vispārēju braukšanas prasmju uzlabošanu sniegotos un slidenos laika apstākļos ar iespēju izbaudīt automašīnas sānslīdi un modelēt situācijas, kas uz ceļa var notikt neprognozēti

140 €
CSDD nodarbības

Apmācības drošas transportlīdzekļu vadīšanas jautājumos ir iespēja apgūt tiem ceļu satiksmes dalībniekiem, kuriem ir piešķirti 8 un vairāk ceļu satiksmes pārkāpumu punkti. Pēc nodarbības CSDD tiek iesniegti dati 2 soda punktu dzēšanai

128 €

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai apmācībās japiedalās ar savu auto?

Visvērtīgāk ir piedalīties ar auto, kuru pārvietojaties ikdienā, taču pieejams arī nomas auto ”Toyota Auris Hybrid” (ar iepriekšēju pieteikšanos).

Kādiem parametriem jāatbilst auto?

Automašīnas pilna masa nedrīkst pārsniegt 3,5 tonnas.

Kādām riepām jābūt auto mašīnai?

Riepas nedrīkst būt aprīkotas ar radzēm.

Vai “333” poligons strādā arī ziemā?

Poligons strādā visa gada garumā! Ziemā pieejams īpaši ziemas sezonai izveidots kurss.

Vai ir pieejamas nodarbības grupām vai uzņēmumu darbiniekiem?

Jā, protams! Sazinieties ar 333 Drošas braukšanas poligona projektu vadītāju Egiju egija@333.lv vai zvanot +371 26399333.

Klientu atsauksmes

Lielisks atklājums – kempinga mājiņas!

Ņemot vērā izmērus, tās ir arī plašas - daļa no viesistabas un guļamistabas ar augstiem griestiem. Skats no terases tieši uz pludmali. Pāris km attālumā ir veikals. 

Ingrid

Ļoti interesantas braukšanas nodarbības visas dienas garumā!

Ļoti labi instruktori. Vienreizēja iespēja braukt pa trasi ar pilnu jaudu, cik nu ātri ir iespējas pēc stūrēšanas mākslas.

Ģirts D.

CSDD Droša braukšana

Piedalījos drošā braukšanā, CSDD soda punktu noņemšanas programmā. Bija pieņēmumi, ka būs garlaicīgs braukšanas prasmju atkārtojums. Patiesībā izvērtās ļoti aizraujoša un profesionāla apmācība.

Elena U.

Vieta izklaidēm ar draugiem!

Ļoti forša vieta, kur izklaidēties ar draugiem, foršas trases kartingu sacīkstēm. Vairāki kartingu veidi. Ātrākie brauc līdz 85km/h un tiem ir saprātīgas cenas. Noteikti apmeklēšu vēlreiz.  

Sergejs K.

Lieliska āra trase kartinga cienītājiem!

Vairākas trases, kuras pēc sajūtām ir ļoti drošas un profesionāls personāls. Pārsteidzoši bija tas, kas šeit tiek organizētas arī drošas braukšanas apmācības! Ļoti iesaku!

M. N.

Foršākā pludmale pierīgā!

Raivis D.

Ģimenes brauciens ar kvadricikliem

Braucām ar ģimeni ar kvadricikliem. Kolosāla vieta, milzīga teritorija ar trasēm. Stundas laikā pat visu neizbraukājām. Noteikti brauksim vēl. Personāls ļoti laipns. Brauciet, nenožēlosiet!

Taņa B.

Izklaidēm bagāta vieta!

Pārsteidzoši izklaidēm un atpūtas iespējām bagāta vieta, gan aktīvākas un ekstrēmākas izklaides cienītājiem būs ko darīt, gan mierīgi papeldēties vai saulē pagulēt draugu kompānijā.

Z. M.

Fantastiska vieta motosportistiem!

Kartings, auto trase apmācībām. Apvidus trases. MX trase un meža trase Enduro motocikliem. Bezmaksas sava auto novietošana uz pasākuma laiku.

Guntis R.

Super, bērni bija sajūsmā!

Ūdens atrakcija un kartings pat pieaugušos spēj atgriezt bērnībā.

Kaspars A.

Laipna un pozitīva apkalpošana

Paldies Sporta kompleksa 333 instruktoram Aleksandram par apmācības kursu, vērtīgajiem padomiem un praktisko pielietojumu. Laipns personāls. No trases visi devāmies prom pozitīviuzlādēti”. 

Liene C.