Individuālais kurss - Sporta komplekss 333
DBP

Individuālais kurss

Šis ir ekskluzīvs “333” drošas braukšanas poligona pakalpojums. Nekādas audzēkņu grupas – viss poligons būs Tavā rīcībā, un līdzās profesionāls, zinošs instruktors, kurš konsultēs, kā apgūt drošas braukšanas prasmes.

Nodarbība notiek individuāli, izmantojot dalībnieka a/m (ar riepām bez radzēm). Nodarbībai jāpiesakās iepriekš.

Kursa ilgums: 3 stundas

180 €
Pieteikties

Ko es apgūšu Individuālajā kursā?

Testu laukums

Slaloms, akvaplanings (ar un bez šķēršļiem), bremzēšana uz dažādiem brauktuves segumiem pie dažādiem braukšanas ātrumiem.

Dinamiskā ripa

Automašīnas sānslīdes apguve (sānslīde sākas caur automašīnas aizmugurējo asi), pareizas rīcības izvēle atkarībā no piedziņas veida. Plašā manevrēšana, izvairoties no (ūdens) šķēršļiem, elektronisko stabilitātes sistēmu izmantošana.

Aplis

Automašīnas sānslīdes apguve (sānslīde sākas caur automašīnas priekšējo asi), ātruma un trajektorijas izvēle, strauja manevrēšana izvairoties no šķēršļiem uz slidenas virsmas.

Kalns

Automašīnas sānslīdes apguve, akvaplanēšanas apstākļu pārvarēšana drošā vidē. Riepu spiediens un citi akvaplanēšanu ietekmējošie faktori, autovadīšanas specifika uz nehorizontālas virsmas (nogāzes). Nelīdzsvarotas mašīnas vadīšanas risku kontrole, izvairoties no negaidītiem (ūdens) šķēršļiem, bremzējot un veicot strauju pagriezienu uz slidenas virsmas.

Sertifikāts

Pēc kursa apguves tiek izsniegts “333” drošas braukšanas poligona sertifikāts.