Eksperta kurss - Sporta komplekss 333
DBP

Eksperta kurss

Eksperta kursa laikā tiek izmantoti pilnīgi visi “333” drošas braukšanas poligona laukumi, apgūstot padziļinātas zināšanas un auto vadīšanas prasmes ekstremālās situācijās.

Nodarbība notiek grupā no 4 līdz 6 cilvēkiem, izmantojot dalībnieka a/m (ar riepām bez radzēm). Nodarbībai jāpiesakās iepriekš.

Kursa ilgums: 4 stundas

160 € no personas
Pieteikties

Ko es apgūšu Eksperta kursā?

Testu laukums

Slaloms, akvaplanings (ar un bez šķēršļiem), bremzēšana uz dažādiem brauktuves segumiem, pie dažādiem braukšanas ātrumiem.

Dinamiskā ripa

Automašīnas sānslīdes apguve (sānslīde sākas caur automašīnas aizmugurējo asi), pareizas rīcības izvēle atkarībā no piedziņas veida. Plašā manevrēšana, izvairoties no (ūdens) šķēršļiem, elektronisko stabilitātes sistēmu izmantošana.

Aplis

Automašīnas sānslīdes apguve (sānslīde sākas caur automašīnas priekšējo asi), ātruma un trajektorijas izvēle, strauja manevrēšana izvairoties no šķēršļiem uz slidenas virsmas.

Kalns

Automašīnas sānslīdes apguve, akvaplanēšanas apstākļu pārvarēšana drošā vidē. Riepu spiediens un citi akvaplanēšanu ietekmējošie faktori, autovadīšanas specifika uz nehorizontālas virsmas (nogāzes). Nelīdzsvarotas mašīnas vadīšanas risku kontrole, izvairoties no negaidītiem (ūdens) šķēršļiem, bremzējot un veicot strauju pagriezienu uz slidenas virsmas. (apraksts par katru lauku atsevišķi, katram laukumam sava ikona)

Sertifikāts

Pēc kursa apguves tiek izsniegts “333” drošas braukšanas poligona sertifikāts.