“333” norisinās apjomīgi lielās trases rekonstrukcijas darbi - Sporta komplekss 333

“333” norisinās apjomīgi lielās trases rekonstrukcijas darbi

2022.gada atjauninājumi visa kompleksa teritorijā skāruši arī trasi. Lielās trases rekonstrukcijas uzsākšana "333" teritorijā ir liels pārsteigums Latvijas motorizēto sportu cienītājiem.  

Lielās trases vēsture sākas 2003. gadā, kad tika uzbūvēta pirmā kartingu trase Latvijā, kas atbilst CIK FIA motoru sporta standartiem. Līdz šim kopējais trases garums ir bijis 1200 m un platums no 8-12 m ar līdz pat 12 iespējamām trašu konfigurācijām, kas pēc specifikas piemērotas braucieniem ar kartingu, dažādām auto disciplīnām, rallijkrosam un supermoto. 

2022.gadā tiek uzsākti apjomīgi Lielās trases rekonstrukcijas projekta darbi, tās aprīkošanai ar pasaules līmeņa infrastruktūru, pilnīgai sagatavošanai vietējām un starptautiska mēroga sacensībam, kā arī ikdienas funkciju veikšanai – kartingu īre; auto, moto, u.c. motorizēto sporta veidu treniņi. 

“333” kolektīvs atzīst, ka 2022. gads ir viens no aktīvākajiem pārmaiņu gadiem sporta kompleksa vēsturē. Trases infrastruktūras atjaunošana rit pilnā sparā: “Mēs nespējam pabeigt vienu posmu, kad jau klāt nāk papildu darbi!“, stāsta “333” pārstāvis.

Viens no 333 Sporta kompleksa mērķiem ir kļūt par vadošo motorizēto sporta veidu kompleksu Baltijā, kā arī būt vienā solī ar trasēm Eiropā un pasaulē.